O nás

Jsme Jizerka - textil s.r.o. a téměř 25 let obchodujeme s látkami. Všímáme si úbytku možností koupě látek za přijatelné ceny v rozumném výběru barev, materiálů nebo vzorů. Vnímáme také, jak lidem přestává být lhostejné, co si na sebe oblékají nebo v jakém prostředí žijí.

Někteří se obracejí s prosbou o pomoc k Vám, šikovným a kreativním tvůrcům módy a krejčovým, někteří zkoušejí své umění sami. Vy všichni svým uměním dokážete nejen každého nebo cokoliv "obalit" textílií, ale zvedáte lidem sebevědomí a pomáhate jim jít životem se vztyčenou hlavou, jasnější myslí.

Pro ty z Vás, kteří se práci s látkami věnují profesionálně, máme připraven katalog. Dáváme Vám možnost v klidu Vaší provozovny si materiál osahat a v případě zájmu si objednat jen takové množství, které spotřebujete. Jestliže se při dodávce látek něco nepovede, poskytujeme Vám třicetidenní záruku vrácení peněz nebo výměnu látky za jinou.

Kolekci látek pravidelně aktualizujeme zasíláním vzorků novinek a e-mailovými zprávami. Ceny jsou pro Vás postaveny tak, aby Vám zisk přinášela jak Vaše práce a Vaše nápady, tak i materiály, ze kterých nápady realizujete. Vaše požadavky jsme připraveni splnit na dvou našich telefonních linkách a smluvíte-li objednávku, s látkami můžete začít pracovat během velmi krátké doby. Ve chvíli, kdy naše pracovnice berou do rukou Vaši novou látku, připravují ji pro Vás stejným způsobem, jako byste u nich stáli a sledovali jejich práci. 

Co rádi uděláme

Sdílejte s námi Vaše příběhy, podělte se o Vaše úspěchy, ukažte nám, co umíte. My všechnu pozitivní energii obsaženou ve Vašich modelech, příbězích, Váš úspěch, pošleme k dalším lidem, kteří o to stojí. Možná Vám přivedeme novou zákaznici, najisto Vám však zprostředkujeme zpětnou vazbu. Ukážeme Vám, kolik lidí Vaše práce zajímá. To nás opravdu baví.

Co nikdy NEuděláme

Vaši klienti se od nás nikdy nedozvědí, kolik jste zaplatili za látky, které jste použili ke tvorbě jejich modelů. Jsme si vědomi toho, že metr látky má pro konečného spotřebitele výrazně nižší hodnotu, než tentýž metr látky zhodnocený o Váš nápad a šikovnost Vašich rukou.

AKTUALITY

Novinky

Máme pro vás nachystané nové látky.

 
  • Jizerka Textil
  • Jizerka Textil
0
Košík (0) Nabídka Oděvní látky Bavlny Nezařazeno Novinky Slevy O nás Obchodní podmínky Naše prodejny Zákazník Přihlásit se Nová registrace