Obchodní podmínky

Obecná ustanovení

Naše materiály dodáváme pouze živnostníkům, firmám, školám, občanským sdružením apod. Po registraci na našich internetoývch stránkách a schválení registrace (ověření obchodních informací v obchodním nebo živnostenském rejstříku) jsou oprávněni odebírat zboží za velkoobchodní ceny uvedené u látek po registraci a přihlášení se do našeho systému.   

Po odeslání objednávky do e-shopu klient obdrží automaticky generovaný email o potvrzení převzetí poptávky zboží. Závazné potvrzení objednávky a informaci o expedici zasíláme po ověření dostupnosti zboží nejpozději následující pracovní den zvláštní emailovou zprávou. V případě nesrovnalostí v objednávce nebo jinak vzniklých komplikací klienty kontatujeme telefonicky.

Množstevní přirážka

Při odběru menším než 3bm od druhu a barvy účtujeme 40% k základní ceně látky, je-li materiál levnější než 230 Kč + DPH. Je-li celková částka objednaného zboží vyšší než 3000,- bez DPH, množstevní přirážka odpadá. Dodávku zboží zajišťujeme prostřednictvím přepravní firmy přímo na adresu odběratele.

Poštovné a balné

K ceně zboží účtujeme poštovné a balné ve výši 140,- Kč + DPH u zásilek zboží v ceně pod 1.000,- Kč + DPH, pouze poštovné ve výši 80,- Kč + DPH u zásilek zboží v ceně 1.000,- Kč až 2000,- Kč + DPH. Je-li cena zboží v zásilce vyšší než 2000,- Kč+ DPH, není balné ani poštovné účtováno.

 Platební podmínky

Platbu lze uskutečnit formou dobírky nebo platby předem, při odběrech registrovaných velkoobchodních klientů lze smluvit individuální platební podmínky, zvláště při opakovaných odběrech, dobré platební morálce nebo při stálé spolupráci poskytujeme možnost platby převodem po dodávce zboží.

Důležitá upozornění

Barevné vyjádření vzorků v internetovém obchodě je informativní a je závislé na nastavení monitoru. Barevně směrodatné jsou vzorky zboží.

Reklamace

Přestože Vašim zásilkám věnujeme velkou péči, přesto se mohou vyskytnout nesrovnalosti. V tom případě prosíme postupujte podle Reklamačního řádu, který nazleznete níže.

AKTUALITY

NOVINKY

V sekci NOVINKY najdete nové barvy bavlněných úpletů a hřejivé počesané teplákoviny

 
  • Jizerka Textil
  • Jizerka Textil
0
Košík (0) Nabídka Oděvní látky Bavlny Nezařazeno Novinky Slevy O nás Obchodní podmínky Naše prodejny Zákazník Přihlásit se Nová registrace